Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 51782-2023
Polska-Wrocław: Pieczywo
2023/S 020-051782
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA PIECZYWA CHRUPKIEGO TYPU WAFLE – PEŁNOZIARNISTE RYŻOWE (Nr sprawy: MAT/8/ES/2023)
Numer referencyjny: MAT/8/ES/2023
II.1.2)Główny kod CPV
15811000 Pieczywo
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PIECZYWA CHRUPKIEGO TYPU WAFLE – PEŁNOZIARNISTE RYŻOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
DOSTAWA PIECZYWA CHRUPKIEGO TYPU WAFLE – PEŁNOZIARNISTE RYŻOWE
wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Kod CPV: 15811000-7
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się
w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.