Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Menjava ca. 20.000 m3 dizelskega goriva v SND Ortnek
Referenčna številka dokumenta: 2023-048
II.1.2)Glavna koda CPV09134200 Dizelsko gorivo
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je prodaja in nakup naftnih derivatov, in sicer:
- prodaja skupno ca. 20.000 m3 dizelskega goriva, last naročnika, ki je skladiščeno v trošarinskem skladišču Zavoda Republike Slovenije za blagovne rezerve, Dunajska c. 106, 1000 Ljubljana, na lokaciji Skladišče naftnih derivatov Ortnek, Ortnek 9, 1316 Ortnek in
- nabava ca. 20.000 m3 dizelskega goriva v trošarinsko skladišče Zavoda Republike Slovenije za blagovne rezerve, Dunajska c. 106, 1000 Ljubljana, na lokacijo Skladišče naftnih derivatov Ortnek, Ortnek 9, 1316 Ortnek.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV09134200 Dizelsko gorivo
II.2.4)Opis javnega naročila:
- nabava ca. 20.000 m3 dizelskega goriva v trošarinsko skladišče Zavoda Republike Slovenije za blagovne rezerve, Dunajska c. 106, 1000 Ljubljana, na lokacijo Skladišče naftnih derivatov Ortnek, Ortnek 9, 1316 Ortnek