Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„Rail Baltica“ Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninių stočių ir regioninių jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos, Nr. 22007
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
„Rail Baltica“ Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninių stočių ir regioninių jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
Pirkimas skaidomas į II pirkimo objekto dalis:
I pirkimo objekto dalis – Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninės Vievio stoties ir jos jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos;
II pirkimo objekto dalis – Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninės Kaišiadorių stoties ir jos jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninės Vievio stoties ir jos jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninės Vievio stoties ir jos jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos;
Geležinkelio linijos ruože Kaunas-Vilnius regioninės Kaišiadorių stoties ir jos jungčių projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
Pirkimo dalies Nr.: 2