Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 52465-2023
Polska-Łódź: Usługi wywozu odpadów
2023/S 020-052465
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wywóz odpadów komunalnych z nieruchomości Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Numer referencyjny: ZP/2/2023
II.1.2)Główny kod CPV
90511000 Usługi wywozu odpadów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywne świadczenie usługi wywozu odpadów komunalnych z nieruchomości Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z poszczególnych lokalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany w czynnych obiektach uczelni, w których prowadzone są m.in. zajęcia dydaktyczne, badania naukowe, prace laboratoryjne, prace administracyjne, w związku z tym Wykonawca zobowiązany jest będzie ustalić harmonogram wywozu odpadów komunalnych dla poszczególnych lokalizacji z pracownikiem Biura ds. Nieruchomości. Z uwagi na różnorodność lokalizacji poszczególnych budynków, ich specyfikę i charakter, Wykonawca przed złożeniem oferty powinien zapoznać się szczegółowo z ich lokalizacją.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90512000 Usługi transportu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia: