Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 52474-2023
Polska-Stężyca: Usługi udzielania kredytu
2023/S 020-052474
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego
Numer referencyjny: WG.271.1.3.2023.WC
II.1.2)Główny kod CPV
66113000 Usługi udzielania kredytu
II.1.4)Krótki opis:
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego. Maksymalna kwota kredytu: 6.002.425,00 pln.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego. Maksymalna kwota kredytu: 6.002.425,00 pln. Termin wykonania zamówienia: uruchomienie w transzach do 30 grudnia 2023 r. Prognozowany termin spłaty do 31-12-2036.