Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 52686-2023
Polska-Dobre Miasto: Usługi leśnictwa
2023/S 020-052686
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wichrowo w roku 2023 - IV postępowanie
Numer referencyjny: SA.270.5.2023
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki rolno łąkowej, utrzymanie obiektów leśnych, zadrzewień oraz produkcji materiału szkółkarskiego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wichrowo w roku 2023.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 12 867 789.02 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet I - leśnictwa: Runowo, Łaniewo, Wielki Targ
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45233141 Roboty w zakresie konserwacji dróg
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77110000 Usługi doraźne produkcji rolnej
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”)hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki rolno łąkowej, utrzymanie obiektów leśnych, zadrzewień oraz produkcji materiału szkółkarskiego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wichrowo w roku 2023.
Pakiet I - leśnictwa: Miłogórze, Kaźmierowo, Biały Krzyż, Szkółka Leśna
Część nr: 2