Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa odzieży identyfikującej
Numer referencyjny: PZP1.240.2358.2022
II.1.2)Główny kod CPV18230000 Odzież różna
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: