Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 53052-2023
Submission deadline has been amended by:  125358-2023
Polska-Białystok: Implanty ortopedyczne
2023/S 020-053052
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów ortopedycznych jednorazowego użytku
Numer referencyjny: DZP.2344.2.2023
II.1.2)Główny kod CPV
33183100 Implanty ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa materiałów ortopedycznych jednorazowego użytku zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet nr 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Implant do osteotomii pięty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Pakiet nr 2
Część nr: 2
Zestaw do rekonstrukcji barku - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 3
Część nr: 3
Elastyczna nitynolowa igła - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 4
Część nr: 4
Taśma chirurgiczna , nić chirurgiczna, oplatany szew polimerowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 5
Część nr: 5
Kotwica tytanowa do stopy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 6
Część nr: 6
Implant do barku technika Latarjet - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 7
Część nr: 7
Implanty do naprawy stożka i obrąbka - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 8
Część nr: 8
Implant biokompozytowy PEEK - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 9
Część nr: 9
Płytki anatomiczne, płytki rekonstrukcyjne anatomiczne, płytki wygięte rekonstrukcyjne, płytka anatomiczna blokująco-kompresyjna, wkręty blokowane zmienno-kątowe, grotowkręty Schanza - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 10
Część nr: 10
Element udowy, element piszczelowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 11
Część nr: 11
Tytanowe płytki do stabilizacji międzykolaczastej, komplet - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 12
Część nr: 12
Igła reparacyjna do łękotki- szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 13
Część nr: 13
System do płukania ran - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 14
Część nr: 14
Zestaw do przeszczepów mozaikowych - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 15
Część nr: 15
Sterylne igły do rekonstrukcji stożka rotatorów - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 16
Część nr: 16
Proteza rewizyjna biodra - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 17
Część nr: 17
Implanty do kości paliczków, nadgarstka i łokcia - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 18
Część nr: 18
Cementowa, rewizyjna, modularna proteza kolana, zawiasowo-obrotowa - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 19
Część nr: 19
Rekonstrukcja więzadeł krzyżowych stawu kolanowego - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 20
Część nr: 20
Zestaw do szycia łąkotki w techniczne in side-out - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 21
Część nr: 21
Płyta z kablami do złamań okołoprotezowych - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 22
Część nr: 22
Proteza stawu promieniowo-nadgarstkowego - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 23
Część nr: 23
Dwumobilna proteza stawu czworoboczno-śródręcznego kciuka - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 24
Część nr: 24
Stabilizacja piersiowo-lędźwiowa - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 25
Część nr: 25
Stabilizacje lędźwiowe klatkami międzytrzonowymi PLIF PEEK - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 26
Część nr: 26
Endoproteza barku: anatomiczna i odwrócona - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 27
Część nr: 27
Płytki do zespoleń dalszej nasady kości strzałkowej - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 28
Część nr: 28
Płytki tytanowe ukształtowane anatomiczne do bliższej i dalszej nasady kości piszczelowej - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 29
Część nr: 29
Płytki do zespoleń dalszej nasady kości promieniowej - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 30
Część nr: 30
Ostrza jednorazowe - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 31
Część nr: 31
Implant międzykręgowy, przedniej stabilizacji w odcinku szyjnym - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 32
Część nr: 32
Pakiet nr 33
Część nr: 33
Połowicza pierwotna endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 34
Część nr: 34
Łata do chirurgii ubytków - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 35
Część nr: 35
Proteza całkowita nadgarstka - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pakiet nr 36
Część nr: 36
Wkręt biowchłanialny - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.