Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Monitorowanie i analiza mediów
Numer referencyjny: ECHA/2020/48
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Celem zaproszenia do składania oferty jest zawarcie z Europejską Agencją Chemikaliów umowy o usługi monitorowania i analizy mediów we wszystkich krajach członkowskich UE (w tym w Zjednoczonym Królestwie po brexicie) i w krajach poza UE (3 EEA i USA).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis