Paslaugos - 61954-2023
Čekija-Praha: Reklamos ir rinkodaros paslaugos
2023/S 022-061954
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Online PPC kampaň search 23
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem veřejné zakázky je realizace kampaně a nákup mediálního prostoru pro Online PPC kampaň search 23 v síti Google dle technické specifikace zadavatele uvedené v mediálním plánu (příloha č. 1) a v komunikační a mediální strategii (příloha č. 2). Kampaň bude realizována na následujících zahraničních trzích: Německo, Polsko, Rakousko a Velká Británie.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: