Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Par tiesībām veikt lietusūdens kanalizācijas sistēmu uzturēšanas darbus Liepājā
II.1.2)Główny kod CPV90400000 Usługi utylizacji nieczystości
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90400000 Usługi utylizacji nieczystości
II.2.4)Opis zamówienia: