II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Pārtikas produktu piegāde
II.1.2)Główny kod CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.1.4)Krótki opis:
Pārtikas produktu piegāde saskaņā ar atklāta konkursa nolikumu
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 184 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Gaļa un gaļas izstrādājumi
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
II.2.4)Opis zamówienia:
Saskaņā ar atklāta konkursa nolikumu
15500000 Produkty mleczarskie
Maize un svaigi cepti mīklas izstrādājumi
Część nr: 3
15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Svaigi sezonas dārzeņi, augļi, ogas un saistītie produkti
Część nr: 4
15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Saskaņā ar iepirkuma instrukciju
Bakalejam, saldēti un citi produkti
Część nr: 6
15800000 Różne produkty spożywcze