Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Suņu barības piegāde (2 gadus)
II.1.2)Główny kod CPV15713000 Karma dla zwierząt domowych
II.1.4)Krótki opis:
Suņu barības piegāde Valsts robežsardzei un Valsts robežsardzes koledžai, atbilstoši Nolikuma prasībām un saskaņā ar Tehniskajā specifikācijā un Līguma projektā paredzētajiem nosacījumiem
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15713000 Karma dla zwierząt domowych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Sausā barība jaunsuņiem un pieaugušiem suņiem
Część nr: 2