II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 312-1
Nuorodos numeris: 701902235
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31224300 Jungiamosios dėžutės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 312-1.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31224300 Jungiamosios dėžutės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 26
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 31