Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Tatabánya B projekt-ivóvíz távvezeték terv&kivit
Numer referencyjny: EKR001325492020
II.1.2)Główny kod CPV45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
II.1.4)Krótki opis:
Vállalkozási szerződés keretében Tatabánya XIV/A vízakna és Tatabánya Karsztakna medence közötti meglévő expressz vezeték kiváltásának és Tatabánya Karsztakna medence és a Tata Kálvária dombi víztorony közötti vezeték kiváltásának tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC sárga könyv feltételei szerint