Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 113512-2019
Lenkija-Katowice: Mobilios hidraulinės šachtų atramos
2019/S 049-113512
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-17).
Nuorodos numeris: 701902470
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Kolanka
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
Trójniki
Pirkimo dalies Nr.: 2
Czwórniki
Pirkimo dalies Nr.: 3
Przetyczki
Pirkimo dalies Nr.: 4
Złączki
Pirkimo dalies Nr.: 5
Komplety skręcane
Pirkimo dalies Nr.: 6
Komplety zaciskane
Pirkimo dalies Nr.: 7
Końcówki zaciskane DKOL, DKOS i tuleje
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zaślepki
Pirkimo dalies Nr.: 9
Przewód metalowy L-360
Pirkimo dalies Nr.: 10
Obejmy zaciskowe GBS-M
Pirkimo dalies Nr.: 11
Adapter M40x2-M45x2 Kpl
Pirkimo dalies Nr.: 12
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902470
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Kolanka wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Trójniki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Czwórniki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przetyczki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Złączki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Komplety skręcane wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Komplety zaciskane wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 8
Końcówki zaciskane DKOL, DKOS i tuleje wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zaślepki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Przewód metalowy L-360 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Obejmy zaciskowe GBS-M wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Adapter M40x2-M45x2 Kpl wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.