Belgia-Bruksela: Udostępnienie specjalnych kategorii pracowników (pracownicy recepcji, przewodnicy, recepcjoniści/recepcjonistki, sekretarz/sekretarka) na potrzeby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu
2017/S 062-115369
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Udostępnienie specjalnych kategorii pracowników (pracownicy recepcji, przewodnicy, recepcjoniści/recepcjonistki, sekretarz/sekretarka) na potrzeby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu
Numer referencyjny: COMM/DG/AWD/2017/170.
II.1.2)Główny kod CPV79610000 Zapewnianie usług personelu
II.1.4)Krótki opis:
Parlament Europejski (Dyrekcja Generalna ds. Komunikacji) ogłasza niniejsze zaproszenie do składania ofert, którego celem jest udostępnienie specjalnych kategorii pracowników – pracowników recepcji, przewodników, recepcjonistów/recepcjonistki i pracowników sekretariatu do zarządzania grupami odwiedzających i odwiedzającymi indywidualnymi, przyjmowania ich i towarzyszenia im w różnych budynkach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 2
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Usługi pracowników recepcji i sekretarza/sekretarki na potrzeby Parlamentarium w Strasburgu
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Aby zarządzać wciąż rosnącą liczbą wniosków o wizyty, Parlament Europejski zamierza udostępnić pracowników recepcji: 2 pracowników zatrudnionych na stałe, przy czym liczba ta może wzrosnąć do 5 pracowników recepcji w zależności od planu zarejestrowanych odwiedzających i 1 sekretarza/sekretarki odpowiedzialnych w szczególności za planowanie wizyt.
Zadaniem wykonawcy jest udostępnienie pracowników recepcji na potrzeby biura informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Strasburgu do zarządzania grupami wcześniej zarejestrowanych odwiedzających i informowania ich przez całą trasę, zwłaszcza w siedzibie Parlamentarium w Strasburgu.
Usługi pracowników recepcji/przewodników, recepcjonistów/recepcjonistki na potrzeby programów wizyt w instytucjach Unii Europejskiej i VISSEM w Parlamencie Europejskim w Strasburgu
Część nr: 2
Część 2 obejmuje zapotrzebowanie na usługi pracowników recepcji, recepcjonistów/recepcjonistki i przewodników w ramach 2 programów wizyt, o których mowa poniżej:
1. „program wizyt w instytucjach Unii Europejskiej” (EUVP);
2. „Wizyty i seminaria” Parlamentu Europejskiego (VISSEM).
Zadanie wykonawcy polega na udostępnieniu pracowników recepcji, recepcjonistów/recepcjonistki i przewodników na potrzeby działu EUVP i działu VISSEM Parlamentu Europejskiego, od stycznia 2018, do zarządzania grupami odwiedzających podczas tygodni sesji parlamentarnych w Strasburgu.
W przypadku EUVP wykonawca udostępni pracowników recepcji/przewodników do zarządzania różnymi indywidualnymi programami wizyt osób wysokiego szczebla z państw trzecich, odprowadzania ich na liczne posiedzenia, pokazywania im i wyjaśniania, jak uzyskać dostęp do różnych usług i korzystać z nich.
W przypadku VISSEM zadanie wykonawcy polega na udostępnieniu pracowników recepcji, którzy będą towarzyszyć osobom z grup odwiedzających i odwiedzającym indywidualnym w ramach VISSEM w budynku im. Louise Weiss (LOW) Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Pracownicy mogą odpowiadać za zarządzanie bardzo dużą liczbą grup odwiedzających (nawet 80 grup podczas bardzo obleganych posiedzeń).