Lucrarile proiectate in aglomerarile Rusanesti si Tia-Mare-Izbiceni-Giuvarasti si cantitatile aferente, sunt urmatoarele:
2. Obiect 2. „Extinderea retelelor de alimentare cu apa si apa uzata in aglomerarea Tia Mare-Izbiceni-Giuvarasti”:
— sub-obiect 2.1. „Retea de alimentare cu apa potabila in comunele Izbiceni si Giuvarasti”, L = 18 039 ml, PEID SDR17, De 63-250 mm;
— sub-obiect 2.2. „Retea de apa uzata in comuna Tia Mare”, L = 7 772 ml, PVC SN8 De 250-315mm;
— sub-obiect 2.3. „Statii de pompare apa uzata”: