II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych – Patentus dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica – nr grupy 292-10-07.
Nuorodos numeris: 411902193
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419800 Konvejerių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych – Patentus dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Segment inspekcyjny trasy i segment liniowy trasy
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419800 Konvejerių dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Segment liniowy trasy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Segment dołączny napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 2
Segment dołączny napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Zjazd lewy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Segment symetryczny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Segment pasowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 411902193
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3