Storitve - 121293-2015
Prikaži skrčeni pogled
Belgija-Bruselj: Okvirno naročilo za pomoč Komisiji pri tehničnih in socialno-ekonomskih ocenah ter ocenah stroškov in koristi, povezanih z izvajanjem in nadaljnjim razvojem zakonodaje EU o odpadkih
2015/S 068-121293
Obvestilo o naročilu
Storitve
Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Okvirno naročilo za pomoč Komisiji pri tehničnih in socialno-ekonomskih ocenah ter ocenah stroškov in koristi, povezanih z izvajanjem in nadaljnjim razvojem zakonodaje EU o odpadkih.
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe
Št. kategorije storitev 12: Arhitekturne storitve; inženiring storitve in integrirane inženiring storitve; storitve urbanističnega načrtovanja in krajinskega inženiringa; sorodne znanstvene in tehnične svetovalne storitve; storitve tehničnega preizkušanja in analiz
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: „Extra muros“.
Šifra NUTS
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumu
Okvirni sporazum z več gospodarskimi subjekti
Število udeležencev v predvidenem okvirnem sporazumu: 4
Trajanje okvirnega sporazuma
Trajanje v mesecih: 48
Ocenjena skupna vrednost nabav v času trajanja okvirnega sporazuma
Ocenjena vrednost brez DDV: 2 800 000 EUR
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
To okvirno naročilo bo sklenjeno za zagotovitev storitev Komisiji v podporo izvajanja in nadaljnjega razvoja zakonodaje in politike o odpadkih.
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil
90700000 Okoljske storitve
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:
Naročilo za obdobje 24 mesecev, z možnostjo enkratnega podaljšanja, s skupnim trajanjem 48 mesecev.
700 000 EUR letno; skupni proračun znaša torej 2 800 000 EUR.
II.2.2)Informacije o variantah
Variante: ne