II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa oprogramowania do obróbki danych uzysk. metod bioobrazow z algoryt dekonwolucji obrazów,oprogramowanie do model oddziaływań białko-ligand oraz oprogramowania sterując. mikroskopem elektronowym
Numer referencyjny: AZP-261-04/2022
II.1.2)Główny kod CPV38510000 Mikroskopy
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa oprogramowania do obróbki danych uzyskanych metodami bioobrazowania z algorytmem dekonwolucji obrazów, oprogramowania do modelowania oddziaływań białko-ligand oraz oprogramowania sterującego mikroskopem elektronowym, z dopuszczeniem składania ofert częściowych.
Przedmiotem zamówienia zakup i dostawa: oprogramowania będącego elementem wyposażenia Stanowiska przechowywania oraz wysokoprzepustowej analizy danych biologicznych (Stanowisko nr 8) w Laboratorium Modelowania i Wizualizacji Dynamiki Złożonych Procesów Biologicznych (Obszar III) w ramach projektu NEBI – Krajowy Ośrodek Badań Obrazowych w Naukach Biologicznych i Biomedycznych, nr POIR.04.02.00-00-C004/19. Zamówienie obejmuje trzy części w celu umożliwienia złożenia osobnych ofert na te części. Wykonawca przystępujący do przetargu będzie mógł złożyć ofertę na wybraną przez siebie ilość części, tj. na jedną, więcej lub na wszystkie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Oprogramowanie do obróbki danych uzyskanych metodami bioobrazowania z algorytmem dekonwolucji obrazów
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
38519000 Różne kompozycje do mikroskopów
48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych dotyczących przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ oraz załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularz Parametry dla części nr 1.
Oprogramowanie do modelowania oddziaływań białko-ligand (licencja akademicka).
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38519000 Różne kompozycje do mikroskopów
38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych dotyczących przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ oraz Załączniku nr 2.2 do SWZ – Formularz Parametry dla części nr 2.
Oprogramowanie sterujące mikroskopem elektronowym
Część nr: 3
Oprogramowanie sterujące mikroskopem elektronowym.
Oprogramowanie sterujące posiadanym przez Zamawiającego mikroskopem elektronowym JEOL JEM 1400 lub równoważne oprogramowanie dedykowane do innego mikroskopu – możliwe do zastosowania w mikroskopie posiadanym przez Zamawiającego.
Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych dotyczących przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ oraz w załączniku nr 2.3 do SWZ – Formularz Parametry dla części nr 3.