Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa śrub hakowych z nakrętką dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-7
Nuorodos numeris: 701903548
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub hakowych z nakrętką dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-7.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1- Śruby hakowe M 20
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212380 Konstrukcijų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2- Śruby hakowe M27, Jarzmo do śruby hakowej M27
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3- Śruby hakowe M20 gwint trapezowy, Nakrętka TR 20x4
Pirkimo dalies Nr.: 3
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 124609-2020
Polska-Katowice: Części konstrukcji
2020/S 052-124609
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903548
II.1.2)Główny kod CPV
44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3