Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Construction du bâtiment biologie et du bâtiment logistique — pharmacie administration pour la reconstruction du CHU de Caen — opération anticipée
Numer referencyjny: 2020061
II.1.2)Główny kod CPV45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Construction des bâtiments biologie et logistique, pharmacie, administration d'une surface totale d'environ 25 000 m2 — la construction d'un bâtiment de biologie (surface environ 15 200 m2) — la construction d'un bâtiment de logistique, pharmacie et administration (surface environ 9 800 m2) — les aménagements extérieurs périphériques à ces bâtiments — la démolition de bâtiments.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45112500 Usuwanie gleby
II.2.4)Opis zamówienia:
Terrassements — VRD — aménagements extérieurs.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45111100 Roboty w zakresie burzenia
Démolitions — désamiantage.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45223220 Roboty zadaszeniowe
Gros œuvre — clos et couvert — Aménagement intérieur.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45421152 Instalowanie ścianek działowych
Cloisons de laboratoires — cloisons isothermes.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42415100 Pojazdy z podnośnikami
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Chauffage ventilation — conditionnement d'air — plomberie sanitaire.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45231500 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrza
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31625100 Systemy wykrywania ognia
Système de sécurité incendie.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42121000 Silniki i generatory mocy hydrauliczne lub pneumatyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Équipements de laboratoires.