Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV66141000 Usługi zarządzania funduszami emerytalno-rentowymi
II.1.4)Krótki opis:
Aquisição de serviços conexos com a gestão financeira, gestão administrativa, banco de custódia e função atuarial do Fundo de Pensões da Comissão do Mercado de Valores Mobiliários (CMVM).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 272 770.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: