Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Techninė pagalba įgyvendinant Ukrainos viešųjų pastatų energijos vartojimo efektyvumo bendrąją paskolą Ukrainoje
Nuorodos numeris: AA-010326-003
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71356200 Techninės pagalbos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ukrainos viešųjų pastatų energijos vartojimo efektyvumo bendrosios paskolos tikslas – remti Ukrainą įgyvendinant atnaujinimo programą, pagal kurią bus visapusiškai atnaujinami viešieji pastatai, įskaitant atsinaujinančiosios energijos priemonių integravimą ir reagavimo į pandemiją priemonių integravimą daugelyje mažų ir vidutinių savivaldybių visoje šalyje. Techninės pagalbos sutarties, kuri bus perkama, tikslas – teikti paramą siekiant užtikrinti, kad programa būtų įgyvendinama laiku pagal sutartas taisykles ir procedūras.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71314000 Energijos ir susijusios paslaugos
71314300 Energijos efektyvumo konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Techninės pagalbos tikslas – teikti paramą Bendrijų ir teritorijų plėtros ministerijos projektų valdymo paramos skyriui siekiant sėkmingai koordinuoti ir vadovauti Ukrainos viešųjų pastatų energijos vartojimo efektyvumo programos įgyvendinimui. Pagal ją taip pat bus teikiama parama Finansų ministerijai vertinant savivaldybes ir tvarkant didelį mokėjimų, susijusių su programa, skaičių bei mero paktui dėl atstovavimo, informuotumo ir mokymų savivaldybėms, kad jos galėtų dalyvauti programoje. Techninės pagalbos sutartis taip pat apima atrinktų pastatų techninius projektus ir auditus. Parama įgyvendinant programą savivaldybių lygmeniu bus teikiama pagal JT vystymosi programą pagal atskirą sutartį.