Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi w dziedzinie medycyny pracy w Brukseli
Numer referencyjny: HR/2020/OP/0002
II.1.2)Główny kod CPV85100000 Usługi ochrony zdrowia
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w dziedzinie medycyny pracy w Brukseli.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
„Część 1: medycyna pracy”
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV85100000 Usługi ochrony zdrowia
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi w dziedzinie medycyny pracy.
„Część 2: medycyna pracy”
Część nr: 2