Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Storitve - 1549-2017
Luksemburg-Luxembourg: Sklenitev okvirnih pogodb za prevajanje pravnih besedil iz nekaterih uradnih jezikov Evropske unije v slovenščino
2017/S 002-001549
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sklenitev okvirnih pogodb za prevajanje pravnih besedil iz nekaterih uradnih jezikov Evropske unije v slovenščino.
II.1.2)Glavna koda CPV
79530000 Prevajalske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Naročilo obsega 7 sklopov (glej oddelek II.2). Vsi sklopi so stalni, zato se bodo nove prijave sprejemale ves čas izvajanja javnega naročila. Okvirne pogodbe bodo dodeljene po sklopih. Sklenjene bodo za 1 leto z možnostjo tihega podaljšanja za največ 3 nadaljnja 1-letna obdobja. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za vsak posamezen sklop, je natančno navedeno. Na podlagi meril za dodelitev bo pripravljen seznam z razvrstitvijo pogodbenikov. S tem seznamom bo določen začetni vrstni red, po katerem bodo pogodbeniki glede na prevajalske zmogljivosti in njihovo morebitno področje specializacije prejeli ponudbo za posamičen prevod. Razvrstitev se bo redno pregledovala, tako da bo odražala dejansko kakovost opravljenih storitev. Razvrstitev bo lahko spremenjena tudi zaradi sklenitve novih okvirnih pogodb ali odpovedi obstoječih okvirnih pogodb.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Prevajanje pravnih besedil iz nemščine (DE)
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz nemščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz angleščine (EN)
Št. sklopa: 2
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz angleščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz španščine (ES)
Št. sklopa: 3
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz španščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz francoščine (FR)
Št. sklopa: 4
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz francoščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz italijanščine (IT)
Št. sklopa: 5
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz italijanščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz nizozemščine (NL)
Št. sklopa: 6
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz nizozemščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 20. Razpis je stalen.
Prevajanje pravnih besedil iz poljščine (PL)
Št. sklopa: 7
Sklenitev več okvirnih pogodb za prevod pravnih besedil iz poljščine v slovenščino. Največje število okvirnih pogodb, ki bodo sklenjene za ta sklop, je 50. Razpis je stalen.