Paslaugos - 156171-2014
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: Valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių pagal Sprendimą dėl pastangų pasidalijimo 2015 m. metinė apžvalga
2014/S 090-156171
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių pagal Sprendimą dėl pastangų pasidalijimo 2015 m. metinė apžvalga.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parama, skirta valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių 2015 m. pagal Sprendimą dėl pastangų pasidalijimo metinei apžvalgai.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Viena sutartis. Prašome atkreipti dėmesį, kad 21.2.2014 išankstiniame informaciniame skelbime 2014/S 37-060303 nurodytas numatytas biudžetas – 400 000 EUR.
Numatoma vertė be PVM:
Intervalas: nuo 320 000 iki 400 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybes
Pasirinkimo galimybės: ne