II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów wody pitnej
Numer referencyjny: OIB/2019/OP/0018
II.1.2)Główny kod CPV42968000 Maszyny wydające
II.1.4)Krótki opis:
— część 1: wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów butlowych z zimną wodą i z wodą w temperaturze pokojowej,
— część 2: wypożyczenie i konserwacja zabezpieczonych dystrybutorów podłączonych do sieci wodociągowej, gwarantujących stały dostęp do wody wysokiej jakości.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 2
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 2
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów butlowych z zimną wodą i z wodą w temperaturze pokojowej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42968100 Maszyny wydające napoje
II.2.4)Opis zamówienia:
Szacowana wielkość zamówienia: 450 dystrybutorów.
Wypożyczenie i konserwacja zabezpieczonych dystrybutorów podłączonych do sieci wodociągowej, gwarantujących stały dostęp do wody wysokiej jakości
Część nr: 2
Szacowana wielkość zamówienia: 250 dystrybutorów.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Oddaja v najem in vzdrževanje avtomatov za vodo
Referenčna številka dokumenta: OIB/2019/OP/0018
II.1.2)Glavna koda CPV42968000 Razdeljevalci
II.1.4)Kratek opis:
— sklop 1 – oddaja v najem in vzdrževanje samostoječih avtomatov za hladno in toplo vodo z balonom,
— sklop 2 – oddaja v najem in vzdrževanje varnih avtomatov za vodo, priključenih na vodovodno omrežje, ki zagotavljajo stalen vir kakovostne vode.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za največje število sklopov: 2
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 2
II.2.1)Naslov:
Oddaja v najem in vzdrževanje samostoječih avtomatov za hladno in toplo vodo z balonom
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV42968100 Avtomati za pijačo
II.2.4)Opis javnega naročila:
Ocenjena količina: 450 avtomatov za vodo.
Oddaja v najem in vzdrževanje varnih avtomatov za vodo, priključenih na vodovodno omrežje, ki zagotavljajo stalen vir kakovostne vode
Št. sklopa: 2
Ocenjena količina: 250 avtomatov za vodo.