Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Concurso Público número 260/DGADR/2020. Modernização do bloco das Salgadas do Aproveitamento Hidroagrícola do Vale do Lis (procedimento por lotes)
Numer referencyjny: 260/DGADR/2020
II.1.2)Główny kod CPV45232120 Roboty nawadniające
II.1.4)Krótki opis: