Paslaugos - 16040-2015
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: ES paskatinamojo prizo dėl anglies dioksido naudojimo projektas
2015/S 012-016040
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
ES paskatinamojo prizo dėl anglies dioksido naudojimo projektas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Pagrindinis rezultatas – visiškai parengtas paskatinamojo prizo projektas anglies dioksido naudojimui skatinti, įskaitant komunikacijos ir rinkodaros planus. Siūlomo prizo projekte turės būti nustatyta pažanga, kuri yra ir įvykdoma per numatytą laiką, ir gana tolima naujausiai pažangai, kad keltų iššūkius.
Tai apima ekspertų patikros praktinio seminaro organizavimą. Prizo projektas turės būti panašus į kitus Europos Komisijos organizuojamus paskatinamuosius prizus ir ypač sklandžiai atitikti pagal iniciatyvą „Horizontas 2020“ sukurtus prizus.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)
Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
Vertė: 75 950 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra