Polska-Łódź: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
2015/S 090-162166
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Usługa asysty technicznej dla oprogramowania i infrastruktury ORACLE.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 7: Usługi komputerowe i usługi z nimi związane
Kod NUTS PL11 Łódzkie
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty technicznej dla oprogramowania i infrastruktury ORACLE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: załącznik nr 1 do SIWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 5 do SIWZ – Projekt umowy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): tak
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 1 338 240 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23