Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Prekės - 163531-2019
Lenkija-Katowice: Guoliai
2019/S 069-163531
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 285-7)
Nuorodos numeris: 701902549
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44440000 Guoliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na zadania wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Liczba zadań wynosi: 24.
W przypadku zadań nr 1-23 oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy zadania. W przypadku zadania nr 24 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pozycje asortymentowe w ramach zadania.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadania od nr 1 do 12
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1 Łożyska toczne kulkowe produkcji SKF
Zadanie nr 2 Łożyska toczne kulkowe produkcji SKF
Zadanie nr 3 Łożyska toczne walcowe produkcji SKF
Zadanie nr 4 Łożyska toczne baryłkowe i igiełkowe produkcji SKF
Zadanie nr 5 Łożyska toczne baryłkowe produkcji SKF
Zadanie nr 6 Łożyska toczne baryłkowe produkcji SKF
Zadanie nr 7 Łożyska toczne baryłkowe i igiełkowe produkcji SKF
Zadanie nr 8 Łożyska toczne stożkowe i ślizgowe produkcji SKF
Zadanie nr 9 Łożyska toczne kulkowe produkcji FAG
Zadanie nr 10 Łożyska toczne walcowe produkcji FAG
Zadanie nr 11 Łożyska toczne baryłkowe produkcji FAG
Zadanie nr 12 Łożyska toczne baryłkowe produkcji FAG
Zadania od nr 13 do 24
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 13 Łożyska toczne stożkowe produkcji FAG
Zadanie nr 14 Łożyska toczne kulkowe i walcowe produkcji Timken
Zadanie nr 15 Łożyska toczne baryłkowe produkcji Timken
Zadanie nr 16 Łożyska toczne stożkowe produkcji Timken
Zadanie nr 17 Łożyska toczne produkcji SNR
Zadanie nr 18 Łożyska toczne produkcji FŁT Kraśnik
Zadanie nr 19 Łożyska toczne produkcji FŁT-Impex
Zadanie nr 20 Łożyska toczne produkcji ZVL
Zadanie nr 21 Łożyska toczne produkcji CX
Zadanie nr 22 Łożyska toczne produkcji ZNL
Zadanie nr 23 Łożyska toczne produkcji MPZ
Zadanie nr 24 Łożyska toczne produkcji D-MAX, ISB, NKE,KOYO, ACCOR, NTN, INA
Dostawy - 163531-2019
Polska-Katowice: Łożyska
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902549
II.1.2)Główny kod CPV
44440000 Łożyska
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2