II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/10/20
II.1.2)Główny kod CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 12 pakietów:
— pakiet nr 1 – wzorce;
— pakiet nr 2 – odczynniki chemiczne;
— pakiet nr 3 – testy spektrofotometryczne, kolorymetryczne oraz do metody immunoenzymatycznej lub równoważne;
— pakiet nr 4 – żel krzemionkowy;
— pakiet nr 5 – odczynniki do oczyszczania i izolacji RNA;
— pakiet nr 6 – testy immunochemiczne do oznaczania stężenia immunoglobuliny lub równoważne;
— pakiet nr 7 – odczynniki chemiczne do oznaczania stężeń hormonów;
— pakiet nr 8 – zestaw odczynników;
— pakiet nr 9 – odczynniki diagnostyczne;
— pakiet nr 10 – odczynniki kompatybilne do aparatu Biorad-Bioplex 200;
— pakiet nr 11 – odczynniki kompatybilne z urządzeniem prod. ROTEM Delta;
— pakiet nr 12 – certyfikowane materiały odniesienia.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.12 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Testy spektrofotometryczne, kolorymetryczne oraz do metody immunoenzymatycznej lub równoważne
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4 do SIWZ.
Odczynniki do oczyszczania i izolacji RNA
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5 do SIWZ.
Testy immunochemiczne do oznaczania stężenia immunoglobuliny lub równoważne
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6 do SIWZ.
Odczynniki chemiczne do oznaczania stężeń hormonów
Część nr: 7
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.8 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.9 do SIWZ.
Odczynniki kompatybilne do aparatu Biorad -Bioplex 200
Część nr: 10
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.10 do SIWZ.
Odczynniki kompatybilne z urządzeniem prod. ROTEM Delta
Część nr: 11
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.11 do SIWZ.
Certyfikowane materiały odniesienia
Część nr: 12
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.12 do SIWZ.