W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 170422-2021
Węgry-Budapeszt: Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
2021/S 066-170422
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Béke téri főgyűjtőcsatorna- szivattyútelepi munkák
Numer referencyjny: EKR000939492020
II.1.2)Główny kod CPV
45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Vállalkozási szerződés - (FIDIC „Sárga Könyv”) - Budapest XIII. kerület Béke téri tehermentesítő főgyűjtőcsatornához kapcsolódó szivattyútelep kiviteli tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása