Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych, nr gr. 281-10
Nuorodos numeris: 701903359
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych, nr grupy 281-10.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych, nr gr. 281-10.
Zadanie nr 1: obudowa chodnikowa specjalna łukowa podatna z kształtownika V32 czteroelementowa bez strzemion wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 334,109 t.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 2: obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 i V36 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowena kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 875,297 t.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 3: obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe nakształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 545,468 t.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 4: obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 743,249 t.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 5: obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 038,385 t.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903359
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5