Usługi - 175118-2020
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Usługi sprzątania ulic
2020/S 073-175118
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2020/S 053-126298)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utrzymanie letnie i zimowe miasta Jastrzębie-Zdrój (kwartały nr: 1, 3, 4, 5, 10, 11, 14, 15)
Numer referencyjny: BZP.271.10.2020
II.1.2)Główny kod CPV
90611000 Usługi sprzątania ulic
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego postępowania jest całoroczne (letnie i zimowe) utrzymanie na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój ulic, chodników, ścieżek rowerowych, parkingów, deptaków, schodów, przystanków komunikacji publicznej, wpustów kanalizacji deszczowej, wiat rowerowych, terenów zielonych oraz letnie utrzymanie ławek i całoroczne utrzymanie koszy, słupów ogłoszeniowych, wiat rowerowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SIWZ.
Dodatkowe informacje:
Na ofertę winny składać się dokumenty, o których mowa w pkt 10.1 SIWZ.