Niderlandy-Utrecht: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
2021/S 070-178430
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Marktconsultatie — marktconsultatie onderhoudsdiensten rioolinstallaties (verwachte einddatum: 21.4.2021)
II.1.2)Główny kod CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Dit betreft een marktconsultatie ten behoeve van Onderhoud Rioolinstallaties. Deze onderhoudsdiensten kunnen bestaan uit:
— werktuigbouwkundige diensten,
— besturingstechnische diensten,
— elektrotechnische diensten,
— civieltechnische diensten,
— reinigingsdiensten ten behoeven van de rioolinstallatie.
Daarnaast betreft dit levering van materialen om het onderhoud uit te kunnen voeren zoals pompen en pomponderdelen en het bouwen/leveren/installeren van elektrotechnische/besturingsinstallatie kasten.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31681200 Pompy elektryczne