Lietuva-Vilnius: Litavimo, litavimo kietuoju lydmetaliu ir suvirinimo įrankiai, paviršiaus šiluminio apdorojimo ir karštojo purškimo mašinos ir įrenginiai
2021/S 071-180346
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
17249. Bėgių suvirinimo termitu įrangos ir medžiagų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42660000 Litavimo, litavimo kietuoju lydmetaliu ir suvirinimo įrankiai, paviršiaus šiluminio apdorojimo ir karštojo purškimo mašinos ir įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
DPS galiojimo metu perkantysis subjektas numato įsigyti įvairią bėgių suvirinimo termitu įrangą ir medžiagas. Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 240 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38300000 Matuokliai
38400000 Fizinių savybių nustatymo prietaisai
42100000 Mašinos mechaninei jėgai gaminti ir naudoti
42670000 Staklių dalys ir reikmenys
44300000 Kebeliai, viela ir su jais susiję produktai
44500000 Įrankiai, spynos, raktai, vyriai, tvirtinimo detalės, grandinės ir spyruoklės
44600000 Cisternos, rezervuarai ir konteineriai; centrinio šildymo radiatoriai ir katilai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: