Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Διαγωνισμός αρ. 14/2020 για τη μελέτη, κατασκευή, λειτουργία και συντήρηση των αντλιοστασίων του αποχετευτικού συστήματος λυμάτων στις Κοινότητες Παρεκκλησιάς και Πύργου (συμβόλαιο Ε17.Γ).
Numer referencyjny: PU.2.14/2020
II.1.2)Główny kod CPV45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
II.1.4)Krótki opis:
Μελέτη, κατασκευή, λειτουργία και συντήρηση 2 αντλιοστασίων ακαθάρτων, τα οποία χωροθετούνται στην κοινότητα Πύργου της Λεμεσού (αντλιοστάσια PS1 και PS2), συμπεριλαμβανομένων των βοηθητικών τους έργων, και των απαιτούμενων έργων διασύνδεσής τους με τα εξωτερικά δίκτυα ακαθάρτων και τους κεντρικούς καταθλιπτικούς αγωγούς μεταφοράς. Η διάρκεια εκτέλεσης της σύμβασης είναι 15 μήνες για τη μελέτη και την κατασκευή, και 5 χρόνια για τη λειτουργία και συντήρηση, με δικαίωμα ανανέωσης τής περιόδου λειτουργίας και συντήρησης για ακόμα 5 χρόνια.