Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-18
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Kotwa stalowa rurowa L-2500
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
Żerdzie kotwy iniekcyjnej, głowica mechaniczna jednorazowa uszczelniająca, głowica hydrauliczna jednorazowa, złączki
Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura metalowa wlewowa 1,5 m
Pirkimo dalies Nr.: 3
Rura metalowa wlewowa 2,0 m
Pirkimo dalies Nr.: 4
Nabojnica – głowica jednorazowa
Pirkimo dalies Nr.: 5
Głowica uszczelniająca wielokrotnego użycia, łącznik głowicy uszczelniającej
Pirkimo dalies Nr.: 6
Rura metalowa wlewowa 0,5m
Pirkimo dalies Nr.: 7