Usługi - 184539-2020
Submission deadline has been amended by:  208554-2020
Polska-Warszawa: Usługi publikacji
2020/S 078-184539
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kompleksowa realizacja przez Wykonawcę procesu wydawniczego artykułów naukowych, angielsko- i polskojęzycznych (...) Postępowanie znak: ZZP-111/20
Numer referencyjny: ZZP-111/20
II.1.2)Główny kod CPV
79970000 Usługi publikacji
II.1.4)Krótki opis:
Kompleksowa realizacja procesu wydawniczego artykułów naukowych przygotowanych przez zamawiającego w związku z realizacją projektu pn.: „Mapy potrzeb zdrowotnych – baza analiz systemowych i wdrożeniowych w czasopismach naukowych angielsko- i polskojęzycznych, wraz z usługą otwartego dostępu (open access)”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja procesu wydawniczego artykułów naukowych przygotowanych przez Zamawiającego w związku z realizacją projektu pn.: „Mapy potrzeb zdrowotnych – baza analiz systemowych i wdrożeniowych w czasopismach naukowych angielsko- i polskojęzycznych, wraz z usługą otwartego dostępu (open access).”
Celem publikacji artykułów naukowych jest upowszechnianie wiedzy na temat analiz opracowywanych w ramach projektu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik do SIWZ.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.