29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 184670-2021
Dania-Odense: Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych
2021/S 072-184670
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Smedeentreprise for renovering af pumpestationer for VandCenter Syd (genudbud)
II.1.2)Główny kod CPV
50511100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych
II.1.4)Krótki opis:
Udbuddet vedrører smedeentreprisen på en række pumpestationsrenoveringer for VandCenter Syd, som er planlagt til udførelse i løbet af 2021 og 2022. I smedeentreprisen indgår en række leverancer og arbejder i forbindelse med installation af materiel i pumpestationsrenoveringerne, som er specificeret i udbudsmaterialet.
Tryk her https://permalink.mercell.com/153398743.aspx
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42122000 Pompy
44115200 Tworzywa hydrauliczne i grzewcze
45232431 Przepompownie wody odpadowej
50512000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji zaworów
71550000 Usługi kowalskie
II.2.4)Opis zamówienia: