Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 186276-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 102-186276
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni podczas XVI Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej dla Młodzieży do lat 14-tu „Arka Gdynia Summer Cup 2015”, który odbędzie się w dniach 19–21 czerwca 2015 roku w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni podczas XVI Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej dla Młodzieży do lat 14-tu „Arka Gdynia Summer Cup 2015”, który odbędzie się w dniach 19–21 czerwca 2015 roku w Gdyni poprzez między innymi umieszczeniu logo Gdynia sport na materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę dla potrzeb Turnieju, na pucharach, stronie internetowej Wykonawcy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)