II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izbor strokovnjakov za razvoj medstebrnih projektnih idej v okviru strategije Evropske unije za jadransko-jonsko makroregijo - Facility Point Plus
Referenčna številka dokumenta: JN 14/2020
II.1.2)Glavna koda CPV73200000 Storitve svetovanja na področju raziskav in razvoja
II.1.4)Kratek opis:
Predmet: Izbor strokovnjakov za razvoj medstebrnih projektnih idej v okviru strategije Evropske unije za jadransko-jonsko makroregijo - Facility Point Plus. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz razpisne dokumentacije iz dela II. Specifikacija javnega naročila - Tehnične specifikacije, vzorca pogodbe ter drugih dokumentov, ki so del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 295 081.98 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Projekt STETAI; TSG 2 (podskupina "Energetska omrežja") in TSG 4
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV73200000 Storitve svetovanja na področju raziskav in razvoja
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sklop 1: Projekt STETAI; TSG 2 (podskupina "Energetska omrežja") in TSG 4.
Projekt "Using high quality research to strengthen Dialogue and institutional Capacities for effective implementation of Marine Spatial Planning (Pomorsko prostorsko načrtovanje, v nadaljevanju MSP)"
Št. sklopa: 2
Sklop 2: Projekt "Using high quality research to strengthen Dialogue and institutional Capacities for effective implementation of Marine Spatial Planning (Pomorsko prostorsko načrtovanje, v nadaljevanju MSP)"/ Integrated Coastal Zone Management (Integralno upravljanje obalnih območij, v nadaljevanju ICZM)"; TSG 1 in TSG 3.
Projekt WAI-TP; TSG 1 in TSG 2 (podskupina "Transport")
Št. sklopa: 3
Sklop 3: Projekt WAI-TP; TSG 1 in TSG 2 (podskupina "Transport").
Projekt ADRIONCYCLETOUR; TSG 2 (podskupina "Transport") in TSG 4
Št. sklopa: 4
Sklop 4: Projekt ADRIONCYCLETOUR; TSG 2 (podskupina "Transport") in TSG 4.
Projekt BLUECULTURE; TSG 1 in TSG 4
Št. sklopa: 5
Sklop 5: Projekt BLUECULTURE; TSG 1 in TSG 4.
Projekt ADRIONnet; TSG 3 in TSG 4
Št. sklopa: 6
Sklop 6: Projekt ADRIONnet; TSG 3 in TSG 4.