Prekės - 190570-2023
Rumunija-București: Kiti vaistai
2023/S 065-190570
Skelbimas apie pirkimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Medicamente diverse 3
Nuorodos numeris: 9524980/2023/AP-1-22
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33690000 Kiti vaistai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Achiziție medicamente conform Secțiunea II.2 Lista de loturi din prezentul anunț și Caiet de sarcini - Anexa 1 Cantități-Valori.
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informaticilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 6 391 496.88 RON
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 5
Maksimalus vienam konkurso dalyviui skirtinų pirkimo dalių skaičius: 5
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Ofertele se pot depune pe unul sau mai multe loturi
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Lercanidipinum 10mg
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini - Anexa 1 Cantități-Valori
Albuminum Humanum sol. perf. 200g/l 50ml
Pirkimo dalies Nr.: 1
Acidum Tranexamicum sol. inj. pt. adm. i.v. și orală 500mg/5ml
Pirkimo dalies Nr.: 5
Salbutamolum sol. inhal. 5mg/ml 10ml
Pirkimo dalies Nr.: 3
Antitoxină Botulinică ABE sol. inj. 500UI+500UI+100UI/ml 10ml
Pirkimo dalies Nr.: 4