Paslaugos - 194653-2018
Liuksemburgas-Liuksemburgas: EIB - Teisinės paslaugos naujojo pastato projektui
2018/S 087-194653
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Teisinės paslaugos naujojo pastato projektui
Nuorodos numeris: LZ-1479
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
79100000 Teisinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos investicijų bankas vykdo atvirąją pirkimo procedūrą siekdamas sudaryti preliminariąją sutartį su keliais veiklos vykdytojais dėl teisinių konsultacijų paslaugų Europos investicijų bankui teikimo, pastatų projektų EIB teritorijoje Liuksemburge, ir ypač naujojo pastato projekto, projektavimo, įsigijimo, statybos ir sutarties valdymo etapais.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
79111000 Teisinio konsultavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Paslaugos (neišsamus sąrašas):
— pagalba, konsultacijos ir turimų sutartinių dokumentų stebėsena (pvz., sutarčių / susitarimų, pakeitimų, sureguliavimo susitarimų ir kt.),
— pagalba, konsultacijos ir busimų sutartinių dokumentų stebėsena (pvz., sutarčių / susitarimų, pakeitimų, sureguliavimo susitarimų ir kt.),
— konsultacijos ir pagalba vykdant visus ir bet kurį konkurso procedūros etapą pagal EIB įmonių ir techninės pagalbos įsigijimo vadovą, kuris daugiausia grindžiamas Direktyva 2014/24/ES dėl viešųjų pirkimų, įskaitant pirkimo dokumentų sudarymą, atsakinėjimą į tiekėjų užklausas, konkurso vertinimą ir kt.,
— Europos Sąjungos apibrėžtų standartų integravimas į sutartis (pvz., socialiai atsakingas viešasis pirkimas, žaliasis viešasis pirkimas, etika),
— konsultacijos ir pagalba nuosavybės bei statybų teisės klausimais,
— teisinės konsultacijos įgaliojimų ir leidimų gavimo procedūrų klausimais, jei reikia,
— teisinės rizikos analizė, strategija ir sutarčių stebėsena,
— teisinės rizikos valdymas, pvz., garantijos, draudimo polisai,
— pagalba ir teisinės konsultacijos derybų dėl sutarčių klausimais,
— teisinės konsultacijos ir pagalba sprendžiant ginčus ar bylinėjantis, pvz., nagrinėjant ieškinius, susitaikant, atstovaujant nacionaliniuose teismuose ir (arba) arbitražo procesuose,
— pagalba ir teisinės konsultacijos sutarčių nutraukimo klausimais,
— vertinimas, komentavimas, patarimų ir pagalbos teikimas valdant dokumentus, kuriuos pateikė paslaugų teikėjai ir darbų rangovai, pvz., laiškų, grafikų, specifikacijų ir kt.,
— teisinės konsultacijos dėl sutartinių procedūrų apibrėžimo ir taikymo, pvz., mokėjimo, draudimo polisų, garantijų, bankrutavimo bei nemokumo.