2. Zamawiający nie przewiduje wykluczenia Wykonawcy z udziału w niniejszym postępowaniu w oparciu o przesłanki wynikające z art. 24 ust. 5 Pzp.
5. Wykonawca, w terminie 3 dni od dnia zamieszczenia informacji z otwarcia ofert na platformie Zamawiającego dostępnej pod adresem https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html, przekazuje Zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24ust. 1 pkt 23.