Dostawy - 198901-2020
Polska-Łódź: Różne urządzenia i produkty medyczne
2020/S 084-198901
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2020/S 059-140989)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla IMŁ Sp. z o.o.
Numer referencyjny: 7/ZP/PN/20
II.1.2)Główny kod CPV
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla IMŁ Sp. z o.o. wraz z instalacją i uruchomieniem urządzeń medycznych oraz montażem wyposażenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeszkoleniem personelu w zakresie obsługi sprzętu na potrzeby Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizatorni Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu przy ul. Armii Krajowej 7, kod 98-200 Sieradz zgodnie z wymaganiami określonymi w SIWZ oraz załącznikach do SIWZ. Załączniki nr 1A.1–1A.16 do SIWZ – Specyfikacja przedmiotu zamówienia – Opis minimalnych parametrów stanowią jednocześnie określenie minimalnych parametrów, wymagań Zamawiającego w odniesieniu do dopuszczonego przez niego zakresu równoważności rozwiązania równoważnego, o czym mowa w pkt 3.11 SIWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na szesnaście części.