Usługi - 204117-2022
Submission deadline has been amended by:  263440-2022
Polska-Warszawa: Usługi projektowania architektonicznego
2022/S 075-204117
Ogłoszenie o konkursie
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ PŁYWALNI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY UL. OSTRÓDZKIEJ W WARSZAWIE.
II.1.2)Główny kod CPV
71220000 Usługi projektowania architektonicznego
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
71222000 Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
II.2.4)Opis zamówienia:
Konkurs polega na wykonaniu koncepcji architektonicznej pływalni wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Ostródzkiej w Warszawie na działce o nr ew. 29/2 z obrębu 4-16-25, składającej się z:
• budynku pływalni,
• parkingu naziemnego.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Regulaminie Konkursu i jego załącznikach.